8 лютого президент України Петро Порошенко побувала на славнозвісному Віденському балі.

Прикметно те, що якщо на Мальдіви родина Петра Порошенка витратила 500 тисяч доларів, то Віденський бал обійдеться всього лиш у 800 тисяч гривень. Що тут такого, скажете ви, адже Порошенко багато заробляє і, як «середній клас, що їсть чорну ікру», може собі дозволити будь-які танці.

Але на цей раз кошти на австрійські розваги президента воюючої країни, в якій волонтери одягають та годують армію, виділили з державного бюджету. Тобто танцюватиме Порошенко за гроші українських платників податків.

Дані сайту Єдиного порталу використання публічних коштів, транзакція за переліт української делегації на чолі з президентом України за маршрутом Київ – Відень – Київ пройшла 2 лютого.

До Віденського балу за кошти українців, стверджують міжнародні експерти, родина Порошенка готувалась давно.

«Ви будете кепкувати, але мало хто знає, що станцювати у Віденській опері Петро і Марина Порошенки мріяли давно. Вони ретельно готувалися до цієї визначної події в їхньому житті ще з 2007 року.

Уся родина Порошенків відточувала свою майстерність у бальних танцях під керівництвом відомого танцюриста і хореографа Григорія Чапкіса. Загорілися Порошенки танцями під час відвідин танцювального конкурсу «Танці з зірками», – написав на своїй сторінці у соцмережі міжнародний експерт Ростислав Демків.

Чи це нормально, що президентові найбіднішої у Європі країни, яка ще й потерпає від московської військової агресії і майже щодня втрачає своїх захисників, раптом так захотілось потанцювати?

джерело

Загрузка...