Дістали з того світу

Сьогодні, близько 13-14 години в селі Івашки, під час катання на санках з крутої і довгої гірки, 12- річна Світланка провалилась у ярок біля ставу. Зверху її накрило товстим шаром снігу.

Її подружка Полінка, яка відмовилась спускатись разом з нею, схопилась шукати порятунку від дорослих. Поруч була прохідна ДП “ІВАШКІВСЬКИЙ СПИРТЗАВОД”. Охоронці поставились спочатку нейтрально до події, а згодом надали лопату.

Полінка побігла шукати допомоги далі. Врешті, знайшовши дорослого чоловіка через 5 хвилин, вони побігли разом шукати і відкопувати зниклу дівчинку Світланку. Полінка дзвонила першим людям, хто був у її телефонній книзі і зупиняла кожного, кого бачила на вулиці. Через лічені хвилини Світланку шукало усе село. Викликали МНСУ та швидку.

Бригада МНС приїхала першою. Минуло ще трохи часу. І врешті один з чоловіків, копнувши в котрий раз сніг, побачив ніжки дівчинки. Він крикнув односельцям, що знайшов. МНС-ники обережно дістали бездиханне посинівше тіло Світланки. Рятувальники інтенсивно робили дитині штучне дихання, односельці знімали рукавички та чобітки, щоб розтерти та зігріти холодні ніжки та ручки, але результатів не було. Пульс не відчувався.

Люди змовкли. Місце нещасного випадку опанувала тиша… “Дихає”- зкрикнув рятувальник!!!! Всі івашківці зомліли… та видихнули… пульс пішов. І дівчинку терміново відправили у лікарню до Харкова. Зараз вона прийшла до тями і почала розмовляти.

Страшніше ще те, що дівчата збирались спускатись з гірки разом, і якби так було, то в найкоротший час біди, їх би напевно ніхто не кинувся шукати, адже це нормально, коли діти гуляють вдень… і час їх не дуже обмежується, у крайній мірі до вечора. Бережіть своїх дітей!І хай Бог береже їх!

Хочеться ПОДЯКУВАТИ ВСІМ івашківцям (старшому поколінню, молодим,школярам, вчителям), які так оперативно згуртувались, заради порятунку односельчанки, подякувати Полінці, яка НЕ РОЗГУБИЛАСЬ, і побігла шукати допомоги, і найголовніше, – велика дяка бригаді швидкої допомоги, та героям- МНСН-никам, котрі врятували життя Світланки!!!

джерело

Загрузка...